معرفی مدیریتحاج یوسف فلاح ابراهیمی یکی از خیران و مبتکران و کارآفرینان استان گیلان و شهرستان لاهیجان است. ایشان در سال 1330 در شهرستان سنگر به دنیا آمده و پس از چندی به دلیل وقوع سیل، به همراه خانواده به لاهیجان مهاجرت نموده‌اند. ایشان پس از فوت پدر با مشقت فراوان و با کار در باغات چای، سرپرستی خود و خانواده خویش را به عهده گرفته و در نوجوانی برای کسب بهتر روزی حلال و درآمد بیشتر به همراه برادران کوچک‌تر خود به شغل نانوایی مشغول شدند.

پس از انقلاب اسلامی ایشان با خریدوفروش روغن‌موتور و جمع‌آوری روغن‌سوخته تغییر شغل دادند که همین امر موجب شد به پیشنهاد شهید حاج‌آقا ابوالحسن کریمی (دادستان و فرماندار وقت لاهیجان)، شرکت تعاونی با مدیرعاملی ایشان با نام شرکت تعاونی توزیع و تعویض روغن‌موتور شهرستان لاهیجان تأسیس و شروع به کار نماید. به دنبال آن دومین شرکت به نام پخش فیلتر و روغن‌موتور گیلان توسط برادران ابراهیمی تأسیس شد که در راه گسترش این صنعت، در سال 1374 حاج یوسف فلاح ابراهیمی به همراه برادران خود پالایشگاه روغن‌موتور "شرکت ستاره لاهیج" را احداث نمودند.

با توجه به علاقه ذاتی حاج یوسف فلاح ابراهیمی به طبیعت و سپری شدن دوران کودکی ایشان در باغات چای، همیشه دغدغه چای و چای‌کاران در ذهن ایشان پررنگ جلوه می‌نمود که این امر منجر به جرقه‌ای در ذهن ایشان گشت که جهت رفاه حال چای‌کاران در سال 1375 با یاد شهید عزیز آقای ابراهیم کشاورز، کارخانه چای‌سازی انصار توتکی واقع در روستای توتکی از توابع سیاهکل را تأسیس کرده و مورد بهره‌برداری قرار دهند که در آن مجموعه نزدیک به 100 نفر مشغول به کار شدند. ایشان همچنین در سال 1380 مدرسه‌ای مشتمل بر سه کلاس در همان دهستان توتکی در روستای انگلبر تأسیس و به اداره آموزش‌وپرورش منطقه سیاهکل واگذار نمودند.

با توجه به تجارب حاصله، حاج یوسف فلاح ابراهیمی دومین کارخانه چای‌سازی خود را در سال 1385 در لاهیجان خریداری و به نام شرکت تیمن (چای رفاه لاهیجان) نام‌گذاری نمودند. با افزایش بی‌رویه واردات چای خارجی، یکی از نگرانی‌های ایشان میل مردم به نوشیدن چای اسانس دار و ناسالم و تغییر ذائقه عمومی بود که باوجود مشکلات متعدد، حاج‌آقا ابراهیمی توانستند با تلاش و کوشش بسیار، چای با کیفیت بالا و عطروطعم طبیعی تولید نمایند که با استقبال مردم از سراسر ایران مواجه گشت.

ایشان در سال 1386 با شرکت در نمایشگاه‌های خارجی ضمن به دست آوردن بازار صادرات و همچنین رؤیت محصولات و فرآورده‌های این طلای سبز و کسب تجارت ارزشمند، زمینه تحول عظیمی در صنعت چای کشور را فراهم کردند که باوجود ریسک بالا، با اراده قوی و تلاش بسیار و با انگیزه نجات صنعت چای ایران و نجات زندگی 65000 کشاورز چای‌کار، با سرمایه‌گذاری شخصی برای اولین بار در ایران در 25 تیرماه 1387 چای سبز توسط شرکت تیمن (چای رفاه لاهیجان) تولید و عرضه گردید.

موفقیت مذکور باعث شد تا ایشان به‌عنوان یکی از چهره‌های ماندگار صنعت چای، با عنوان پدر چای سبز ایران شناخته شوند. توجه ایشان به ذائقه و نیاز جامعه و نیز تنوع و سلامت محصولات منجر به کسب افتخارات چشمگیری گشت که از آن جمله می‌توان به تولید چای اولونگ، چای سفید، کیک و کلوچه حاوی چای سبز برای اولین بار در ایران اشاره کرد.

هم‌اکنون شرکت تیمن (چای رفاه لاهیجان) به‌عنوان یکی از قطب‌های تولیدی و صادرکننده انواع چای در ایران مشغول به فعالیت بوده و در سرتاسر ایران اسلامی از محصولات سالم و طبیعی این مجموعه استقبال و استفاده می‌شود. شعار حاج‌آقا ابراهیمی تولید محصول سالم و باکیفیت با تمرکز بر بالا بردن سطح سلامتی و عمر مفید هم‌وطنان عزیز بوده و امید است با توجهات حضرت حق و تشویق مردم عزیز و مسئولین محترم، جهت بهبود و افزایش کیفیت محصولات سلامت‌محور، شرکت تیمن نیز بیش‌ازپیش در این راستا تلاش نموده و گام‌های مؤثری بردارد.